A hulladékgazdálkodás átszervezésével elképesztő folyamatot indított el az Orbán-kormány és a neki dolgozó fideszes képviselők csapata. Az átszervezés kimeríti a szándékos környezetkárosítás minden eddig el nem képzelt lehetőségét – írta sajtóközleményében a konzervatív párt. A közleményt pártállása és vérmérséklete szerint vette át a szerkesztőségek zöme, (majdnem) teljes terjedelmében az Alfahír hasábjain olvasható az. A Jobbik szakmai egyeztetésbe kezd a várható károk megelőzése érdekében – jelentette be Adorján Béla, a párt Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei képviselője.