Rövid időn belül másodszor kapott lángra illegálisan felhalmozott hulladék Zalaegerszegen. Ezúttal olyan házban kellett oltani, ahol a tulajdonos embermagasságig töltött föl mintegy harminc köbméter hulladékot. Emiatt a Zala Vármegyei Katasztrofavédelmi igazgatóság közleményt adott ki, amelyben felhívja a figyelmet az ismétlődő szabálytalanságokra. A dokumentumot a ZAOL változtatás nélkül közli. A Hírnavigátor ugyancsak átvette az előzményeket is ismertető írást.