Mi meg majd kínlódunk vele – tehetnénk hozzá. Mindenesetre idén is megrendezik a TeSzedd! hulladékgyűjtő akciót, amelyre már jelentkezhetnek az önkéntesek – jelentette be az Energiaügyi Minisztérium környezetügyért és körforgásos gazdaságért felelős államtitkára hétfőn, Budapesten. A lapok persze rendre közlik a hírt, a sajtótájékoztatóról szóló beszámolók közül a Dél-Kom Sajtófigylő ezúttal a Demokrata anyagát ajánlja olvasói figyelmébe. Raisz Anikó elmondta: az idei, XI. akció a Föld napján, április 22-én kezdődik és a fenntarthatósági témahét végéig tart. Regisztrálni tegnaptól április 11-én 18 óráig lehet e-mail címmel vagy Facebook-profillal a szelektalok.hu oldalon.