Az illegális hulladékelhelyezésre számtalan példát tud mondani Vakulya László, a kiskunfélegyházi mezőőri szolgálat vezetője, de ami a napokban útjába akadt, olyannal sok évtizedes gyakorlata során még ő sem talákozott. Valaki autóbontót rendezett be egy árokban, a Csanytelekre vezető Csanyi út mentén. A vízelvezetőben, jól azonosíthatóan egy zöld színű Volvo modell lelte halálát. A Félegyházi újság képriportot közötl ma reggeli számában a helyszínről.


