ismeretlen személyek – több év alatt – tetemes mennyiségű háztartási hulladékot hagytak egy egri vádlott tulajdonában lévő ingatlan területén. A háztulajdonos rávette társát, hogy gyújtsa fel a felhalmozódott szemetet annak eltüntetése érdekében. A kérésnek a másik férfi eleget tett, majd a vádlottak a tüzet hátrahagyva elmentek a háztól. A tűz nagy lángokkal kezdett égni, amelyet a helyszínre kiérkező tűzoltók eloltottak. Az ügyészség vádiratában most mindkét vádlottal szemben felfüggesztett szabadságvesztés kiszabására tett indítványt – tudósított az EgriHírek.
