Míg korábban széttöredezett, alacsonyabb színvonalú IT rendszerek álltak csak a hulladékszállítást és feldolgozást végző vállalatok rendelkezésére, a MOL kezelésében ez is meg fog változni – írja tegnapi számában a Marketing Magazin.
Az informatika már nem olyan háttérrendszer, amire kényszerből kell áldozni, hanem kifejezetten az értékteremtés eszköze. Ezzel a hozzáállással építettük fel a vonatkozó informatikai stratégiát, és ehhez választottuk az SAP-t beszállító partnernek
– mondja Veres Jenő, a MOL Csoport körforgásos gazdasági területért felelős szenior IT szakértője. Az új megoldás jelentőségét jól jellemzik a várható volumenek irányadó számai: országosan megközelítőleg 5,5 millió ügyfél évi körülbelül 16-18 millió számláját kell kezelni. A téma iránt érdeklődőknek feltétlenül ajánluk a szerkesztőségi cikket, amelyben egyébként Pintér Szabolcs, az SAP Hungary ügyvezető igazgatója szintén megszólal. Az írásból az is kiderül, hogy a Onespire Zrt. felelt a komplex projekt teljeskörű és sikeres leszállításáért.