A fenti címmel olvasói levelet (?) kivonatolt tegnap esti kiadásában a BAMA, illetve ma reggel, a Postabontás rovatban az Új Dunántúli Napló. A cikk (W.K. írása) azt a jelenséget veszi górcső alá, hogy a lomtalanítás időpontját nem mindenki tudja megvárni – a belvárosban kanapé, másutt vécékagyló éktelenkedik az utcán. A szolgáltató ezúttal nem kerül szóba.
