Több újság foglalkozik mára virradóra hulladékudvarainkkal. Így volt ez a mögöttünk hagyott napokban is, ahogy arról tegnapi kiadásában a Dél-Kom Sajtófigyelő is.megemlékezett. A 7300 (szerző: S. Bence) komlói bázisunk zárva tartásának puszta közlésén kívül ismertetőt ad a hulladékgazdálkodás várható változásairól. A Komlói Újság (szerző: Hiegl Zsolt) alig ír többet annál, minthogy a Dél-Kom Nonprofit Kft-t közleményben hívta fel a figyelmet az új rendszer bevezetéséig a hulladékudvar működésének időleges szüneteltetésére. Siklós Város Önkormányzata a közösségi hírportálon hívja föl a figyelmet az átmeneti változásra.
