Tűz ütött ki a királyszentistváni hulladékkezelő központban szerdán – közölte a Veszprém Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel. Csondor Henrietta tájékoztatása szerint a mintegy négyszáz négyzetméteres területen 200-220 köbméter kommunális hulladék ég. A hírt elsőként a Magyar Nemzet közölte. A Napi.hu kiemelte, hogy az oltási munkákat az erős szél nehezíti. A Ma.hu tájékoztatása szerint a katasztrófavédelem mobil laborja folyamatosan ellenőrzi a környéken a levegő minőségét.
Frissítés!
Ma reggel az Index jelentette, hogy a tűzoltóknak sikerült megfékezni a lángokat és eloltani a tüzet.
