A Szabad Európa jelentette meg tegnap esti kiadásában a fenti című cikket (szerző: Wiedemann Tamás). A cikkíró a parlament honlapján vette észre azt a törvénymódosító javaslatot, amely legalizálja a Mol álláspontját, vagyis elég lesz, ha az alvállalkozóknak van engedélyük, a Mol koncessziós cégét mentesítik a kötelezettég alól. Az Országgyűlés Törvényalkotási Bizottságának fideszes elnöke által jegyzett iromány lényegében úgy módosítaná a hulladéktörvényt, hogy mentesíti a Mol koncessziós cégét az engedélyek beszerzése alól. Wiedmann Tamás ezt a témát járja körül kellő alapossággal.
