Sogenannte “olvasói levél” futott be Wald Katához, aki hamar közzé is tette azt (bár valószínűleg soha nem létezett) az Új Dunántúli Napló és a BAMA felületein. Az előfizetőnek hazudott olvasó interpolál, a volt Domus Áruház melletti játszótér állapotából von le a város összes játszóterére vonatkozó következtetéseket. A Pécs Aktuál is a város tisztasági kérdéseivel foglalkozik: felkent szakembereket, a közmunkásokat szólaltatja meg. Persze, akad felület szidni társvállalatunkat, a Biokomot is.