A vármegyei napilapok sorozatban mutatják be az utak mentén kialakult hulladék-helyzetet, a közútkezelők és a civilek erőfeszítéseit a rend fenntartására – számolt be már a Dél-Kom Sajtófigyelő is, több alkalommal. A lapkiadó MediaWorsk ezúttal a Jász-Nagykun-Szolnok vármegyei állapotokat mérte föl, és civil aktivistákkal siralmas állapotokat és négyszázötven zsák illegális hulladékot és további egy tonna gumiabroncsot talált. Daróczi Erzsébet tudósítását tegnap esti kiadásában közölte a SZÓLJON.
