Hol fizetnek az alumínium dobozokért? – tette föl a kérdést tegnapi számában a Tudatos Vásárlók, amely térképre tette, hogy hol veszi át a MOHU a fémhulladékot.

Ki felel az illegálisan lerakott hulladékért? – az Agrokép kérdése volt tegnap ez, s a fölvetést Dr. Cseh Tibor András, a Magos főtitkára válaszolta meg. Érdekesség, hogy majdnem ugyanezt a kérdést (Ki felel az illegális hulladéklerakásért?) a Behír is föltette, és meg is válaszolta.