Úgy tűnik, iminden más települést megelőztek Érd tisztaságpárti képviselői és polgármestere idén tavasszal azzal, hogy tegnap reggel kiszaladtak az érdligeti Apály utcába szemetet szedni. Még a Te szedd! akció előtt megkezdték a hulladék összegyűjtését, mondván: míg a hatóság eltűri a szemétlerakást, nincs más választás: háborogni, vagy összeszedni. Az Érd most hosszú cikkben szól mai számában a város polgárainak tenniakarásáról.

Ezenközben a SONLINE (szerző: Kovács Gábor) arról számolt be tegnap, hogy az éjszaka leple alatt szemetelték tele a kaposvári Eötvös Loránd technikum környékét.