Imázskampányt indított a MOHU, a a Mol hulladékkoncessziós cége – írta meg tegnap a Telex (szerző: Előd Fruzsina). A kampány a TWN (Top World News) oldalán rajtolt el. Az imázsfilmre kattintva a MOHU oldalán találjuk magunkat. A hírt a Propeller is közreadta.