Legalábbis ez az Új Dunántúli Napló újdondásza, Sz.Zs. véleménye a Biokom kezdeményezéséről. Társvállalatunk a Köztársaság téren és a Semmelweis utcában megkezdte a kukák áttelepítését a környéken az úttest és a járda között mindenütt végigfutó füves sávra – pontosabban az e célra a fűből kihasított területre. Ezt kifogásolta Sz. Zs., A kellőképpen felületes írás a piros kukák állami projektjéről értekezik, alant is látható illusztrációja pedig nem a sorolt helyszíneken (hanem a Kolozsvár utcában) készült. (A képet az ÚDN-ben megjelenttel azonos tartalmú BAMA hírből emeltük át.)
