Bűncselekmény miatt kell felelnie annak a madarasi férfinek, aki a szeméttelep helyett a vasúti töltéshez vitte a háztartási hulladékot, írta meg a Hírös.hu. Mint a lap tegnapi számában beszámol róla, nem csak kommunális szemetet, hanem veszélyes- és elektronikai hulladékot is kiszállított a területre a 22 éves fiatalember, aki a következő három évét várhatóan rács mögött tölti.
Kapcsolódó hír, hogy a zalaegerszegi Panoráma út környékét is illegális hulladéklerakóként használta valaki. Erről a vármegyei hírmagazin, a ZAOL közölte Szabó Judit képriportját tegnap délutáni kiadásában. Egy másik MediaWorks lap, a Kisalföld.hu ezenközben arról számolt be tegnapi, szerkesztőségi cikkében, hogy ismeretlenek még mindig hulladéklerakónak használják a természetet – ezúttal Vitnyéden borítottak le egy nagyobb porciót.egy Csapod irányából érkezett járműből.
