Szeretettel gratulálunk kollégáinknak a hétvégén megrendezett, 39. Pécs-Harkány futóversenyen való részvételért, sikeres eredményért!
A Dél-Kommandó I. csapata 120 váltóból a 30. helyen, II. csapata pedig a 37. helyen ért célba.
Kis-Kovács István egyéni indulóként is teljesítette a 25,6 km távot.
A verseny résztvevői:
- csapat: Amigya Krisztina, Pokorádi Csilla, Kis-Kovács István
- csapat: Paizs József, Skutnik Tibor, Szegedi Róbert


Gratulálok!
Óriási gratula a Csapatnak! Szuperek vagytok!
Köszönjük a lehetőséget!
Gratulálok a csapatnak!
Szívből gratulálok!