Kedves Kollégák!
A Vezetőség döntése alapján novemberi és decemberi kifizetéssel realizálódni tud a Kormány júniusi kormányrendelete alapján a kedvezményesen adható béren kívüli juttatások keretösszegén felüli további 200.000 ft összegű béren kívüli juttatás, mely valamennyi munkavállaló SZÉP kártyájára kerül utalásra az alábbi kitételekkel:
- Az összeg arányosításra kerül, amennyiben a munkavállaló év közben került munkaviszonyba Társaságunkkal, 30 naptál hosszabb (tartós) táppénzen volt/van vagy egyéb más okból keresőképtelen állományban van.
- Az összegre nem jogosult, aki próbaidejét tölti.
Alapfeltétel: A munkavállaló rendelkezik SZÉP kártya folyószámlával. Fontos, hogy CSAK az OTP Bank Nyrt. által kibocsátott SZÉP kártya megfelelő!
Kérném, hogy akinek nincs még OTP SZÉP kártyája vagy nincs meg, esetleg lejárt a kártyája és nem kapott újat, vagy bármi ok miatt nem tiszta az információja a saját SZÉP-kártya-helyzetéről, kérem sürgősen járjon utána az alábbi elérhetőségek valamelyikén:
- https://magan.szepkartya.otpportalok.hu/regisztracio-avdh/
- bármelyik OTP bankfiókban személyesen
- egyéb esetekre itt található válasz: https://magan.szepkartya.otpportalok.hu/gyakori-kerdesek/
VAGY:
Keresse a munkaügyet, ahonnan szintén informálódhat arról, van-e SZÉP kártya folyószámlája vagy sem. Ez azon munkavállalókra kifejezetten vonatkozik, akiket a közelmúltban nem keresett meg telefonon a munkaügy, annak ellenére, hogy úgy tudja nincs SZÉP kártya folyószámlája, mert elképzelhető, hogy talán mégis.
Amennyiben megtörtént a szerződéskötés, a szerződés scannelt változatát a munkaügyre kérem megküldeni, hogy az feltöltésre kerülhessen a szükséges felületre, ami a további ügyintézés elősegítéséhez szükséges.
Köszönöm az együttműködést!
Lévayné Hajdics Katalin
adminisztrációs koordinációs vezető