Visszafogott eltökéltséggel fontolgatja elektronikai hulladékok gyűjtésének megszervezését a hosszúhetényi általános iskola diákönkormányzata. Közleményükben, amelyet az Új Dunántúli Napló és a BAMA is lehoz, kiemelik: egyelőre csak felmérést végeznek, majd ennek eredményétől teszik függővé, hogy megszervezik -e a gyűjtést.
Az ilyen hírre szokta volt mondani az egyszeri újságíró, hogy meglehet, hogy talán valószínűleg. De telik a lap. Szerző: W.K.