Továbbra is élénk érdeklődés kíséri a karácsonyfák sorsát, a ma reggeli sajtóban is több helyen fölbukkantak az ilyen tárgyú cikkek. A legérdekesebb információkat talán a 24.hu közölte; fotósuk végigkövette a fák sorsát – a VII. kerületi Rózsák terétől egészen a hulladékhasznosító kazánjáig.

A karácsonyfák útját kísérte figyelemmel a köpönyeg tegnap délutáni kiadása is.
Ügyvezetőnk, Bíró Péter néhány napja e tárgyban az RTL Klub Híradójának nyilatkozott, kiemelve, hogy Pécsett is energetikai hasznosítás lesz a fák végsős sorsa.
