Wald Kata újabb “olvasói leveleket” terelt egy cikkbe az Új Dunántúli Napló mai, a
BAMA tegnap esti kiadásában. A
Vérszagra gyűl az éji vad sorozatban újra hulladékudvaraink jelentik a fő témát. Az olvasók méltatlankodnak, panaszolnak, felháborodnak, ahogy általában. Ezúttal viszont nem bosszankodnak, pedig azt is szoktak.
Tizenkét órán belül második sorozatát is leadta ránk Wald, újabb doilgozatában is a hulladékudvarokat szidja, majd a lomtalanítás értelmetlenségéről értekezik emígyen:
több az olyan holmi, amit nem lehet kitenni, mint amit elvisznek – ez így semmit nem ér.