Van, hogy furgonokkal hordják ide valakik a szemetet, teljesen lényegtelen, hogy nappal vagy éjszaka, mindenki idehordja a mi kárunkra, akik fizetünk
– mondta el a BAON újságírója, Újlaki Attila kérdésére a miskolci belvárosban kialakut, feszült helyzetről az egyik környéken lakó. A valóban áldatlan állapotokról és a bonyolult helyzetről a lap riportot közölt, sőt készítettek egy videófelvételt is. Az eset híre úgy vált országossá, hogy a Hírnavigátor és a Frissvideók is közzétette azt.
