Szolgáltatási területünkön, Homokszentgyörgyön él Balogh Sándor ezermester, aki kimustrált fémdaraboknak ad új életet. Elsősorban vashulladékból készíti szobrait – adta hírül ma reggeli kidásában a Sokszínű Vidék. Tóth A. Péter riportját fényképekkel illusztrálta. Nem kellett volna. A képeről jól látszik, hogy a “szobrok” igazi tákolmányok, és a játszótéren álldogáló gázpalack-malac, amellett, hogy eszméletlen ronda, még balesetveszélyes is.

