Kedves Kollégák!
Szeretném kérni, hogy mindenki segítse rágcsálók bejutásának megelőzését. Gondolok itt arra, hogy az irodaépületek bejárati ajtóit mindenki csukja be kilinccsel maga után, ne csak behajtsa, az ajtók ne legyenek nyitott állapotban kitámasztva (ez jelentősen csökkentené az épületekbe bejutó márványos poloskák számát is!). Az irodákban az asztalokon, asztalok fiókjaiban, szekrényekben, a konyhaszekrényekben ne legyen tárolva semmiféle bontott élelmiszer.
Együtt működéseteket előre is köszönöm.

Rónai Norbert
Létesítményfenntartási vezető