Döbbenetes új fordulat a Dél-Kom Sajtófigyelő által is újra és újra szóbahozott, hónapok óta izzó balatoni illegális lerakó ügyében: ismét felfüggesztették a nyomozást, mert a rendőrségnél nem tudták megállapítani, ki rakta a helyszínre a szemetet. A tény az RTL Híradója ismertette.