két nagykanizsai férfi épületbontásból származó hulladéktól, ajtótól, ablakkerettől, üvegtől, műanyag hulladéktól, linóleumtól, hullámpalától és bontott elektronikai eszközöktől szabadult meg oly módon, hogy az öt köbméter szemetet egy nagykanizsai ingatlanra szállították és otthagyták. Az ügyészség mindkét vádlott esetében 1 év, végrehajtásában 2 év próbaidőre felfüggesztett szabadságvesztés kiszabására tett indítványt arra az esetre, amennyiben az előkészítő ülésen a bűncselekmény elkövetését beismerik és lemondanak a tárgyaláshoz fűződő jogukról. A hírt a ZAOL osztotta meg tegnap olvasóival.
