Notice: Function _load_textdomain_just_in_time was called incorrectly. Translation loading for the wp-toolbelt domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /var/www/clients/client1/web84/web/wp-includes/functions.php on line 6121
Felesleges hulladékok, rossz helyre pakolt kukák – újabb “olvasói levelek” a Bamán | Dél-kom Intranet


Wald Kata újságírónő újabb olvasói leveleket kreált (Név és cím a szerkesztőségben). Az egyikben ezúttal az élelmiszervásárlás járulékos hulladékai miatt dörög és villámlik. A cikk ma délelőtt került föl a BAMA felületére.

Egy pár órával korábban nyilvánosságot kapott levél, pontosabban több levél ezenközben a kukákra panaszkodik, idézzük: Többször jeleztem már a városüzemeltetésnek, hogy a zöldhulladék gyűjtésére szolgáló barna színű kukákat legyenek kedvesek és ne hagyják az út közepén, hanem – ahogy azt a kommunális hulladék gyűjtésére alkalmazott edényekkel is teszik – oda rakják vissza, ahová a tulajdonosok kitették. Mert sokszor az útról kell a barna kukákat összeszedni, de volt, hogy az árokban találtuk meg, vagy az se ritka, hogy a kocsibejáró kellős közepére teszik. Más azt tette szóvá, hogy a kommunális hulladék gyűjtésére szolgáló kukát sem úgy teszik vissza, ahogy találták.

A levelek a szolgáltatót név szerint nem említették. A mellékelt fotó bizonyító ereje viszont kétségbevonhatatlan. Szörnyű, amit ezek művelnek.