Egy pár órával korábban nyilvánosságot kapott levél, pontosabban több levél ezenközben a kukákra panaszkodik, idézzük: Többször jeleztem már a városüzemeltetésnek, hogy a zöldhulladék gyűjtésére szolgáló barna színű kukákat legyenek kedvesek és ne hagyják az út közepén, hanem – ahogy azt a kommunális hulladék gyűjtésére alkalmazott edényekkel is teszik – oda rakják vissza, ahová a tulajdonosok kitették. Mert sokszor az útról kell a barna kukákat összeszedni, de volt, hogy az árokban találtuk meg, vagy az se ritka, hogy a kocsibejáró kellős közepére teszik. Más azt tette szóvá, hogy a kommunális hulladék gyűjtésére szolgáló kukát sem úgy teszik vissza, ahogy találták.
A levelek a szolgáltatót név szerint nem említették. A mellékelt fotó bizonyító ereje viszont kétségbevonhatatlan. Szörnyű, amit ezek művelnek.
