Miközben az élelmiszerek ára nőtt, a pazarlás nem csökkent: egy átlagos magyarra 65,5 kilogramm kidobott élelmiszer jut fejenként egy évben. Az élelmiszer-hulladék keletkezéséért egyaránt felelősek a háztartások és a gazdasági szereplők. Az ENSZ Élelmezésügyi és Mezőgazdasági Szervezetének becslése szerint globális szinten az előállított élelmiszerek majdnem egyharmada, mintegy 1,3 milliárd tonna veszendőbe megy. Ha a magyar számokat nézzük, a teljes lakosság 635 ezer tonna élelmiszert dob ki! Ez már akkor is sok, ha arra gondolunk, hogy ezt a nagy mennyiségű szemetet kezelni kell, valahol el kell helyezni. Hatalmas összegről van szó – taglalja nyelvileg igénytelenül és elég unalmasan a Metropol tegnap esti kiadása (szerző: K.C.)