Harminchat kilogramm műanyag csomagolási hulladékot termelünk fejenként minden évben, ennek a 41 százaléka haszosul újra – írta meg tegnapi kiadásában a G7. Kolozsi Ádám cikkéből kiderül, hogy ez csak a műanyag, ugyanis az összes csomagolási hulldékunk fejenként, évente közel két mázsa. Grafikonnal illusztrált további információk a cikkben.