Airsoft fegyverrel lőttek rá két kukásra Óbudán,. pénteken – számolt be a TV2 híradója, a Tények. Egy közelben lakó óbudai nő beszámolója szerint az egyik munkást nyakon, a másikat hasba lőtték. A környéken lomtalanítás volt, egy ötvenöt év körüli férfit zavart a zaj, és emiatt agresszív lett. Elővett egy airsoft puskát, és rálőtt a két férfira. Az egyik környékbelit sokkolta a támadás. A munkások megsérültek, kórházba szállították őket. Az aggasztó hírt átvette az Új Dunántúli Napló és a BAMA is.