Érdekes kezdeményezésről adott hírt tegnap a KEMMA (szerző: Wágner Zsanett). Egy korábbi városházi képviselő éves hulladékgyűjtő porogramot szervezett Oroszlányban. Féltávnál tart, de máris rekordmennyiségű szemét gyűlt össze a bányászvárosban és környékén.