A hulladékgazdálkodással kapcsolatban egyre markánsabb véleményt megfogalmazó ifjabb Chikán Attila újabb izgalmas írással jelentkezett a fenti címen a Greenfo pünkösdi kiadásában. Ezúttal arra hívja föl a figyelmet, hogy épp akkumulátorgyártó nagyhatalommá válunk, azaz nálunk a gyártás melléktermékét és selejtjét is kezelni kell majd valahogy. Ahhoz, hogy az ehhez szükséges feldolgozási kapacitások koncentráltan álljanak rendelkezésre, az elkövetkező években át kell alakítani a hulladékgazdálkodást – figyelmeztet. A téma iránt érdeklődőknek mindenképpen ajánlható a szakcikk.