Egy Székesfehérvárhoz közeli településen élő férfi hulladékgazdálkodási tevékenység végzésére soha nem rendelkezett engedéllyel, ennek ellenére az interneten hirdetést adott fel, hogy tudniillik hulladék elszállítását vállalja.. Az ipart úgy gondolta űzni, hogy megrendelőitől a település tulajdonában álló területre szállította a hulladékot. Pechjére, alig, hogy beindította az ipart, az önkormányzat alkalmazottai észlelték az önkormányzat tulajdonában lévő területen már lerakott 50 köbméternyi hulladékot. A nem mindennapi esetről a FEOL számolt be tegnap este.