– tudósított 1995. május 20-án a Pécs TV déli híradója. Az archív felvételt a Csorba Győző Könyvtár munkatársai tették közzé tegnap este a Könyvtár Youtube-cstornáján. A kellemetlen bejelentést Leitol Csaba, a BIOKOM akkori kereskedelmi igazgatója tette. A felvétel a képre kattintva indul, a hulladékos rész 7.30 precnél kezdődik. A riporter Dér Ágnes, az M5 jelenlegi igazgatója volt.
