A hulladéktüzek hete volt a mögöttünk hagyott hét – a gyáli, többmilliárdos kárt okozó gigatűz után a hét végén nagy mennyiségben égett a tárolt hulladék az Oroszlány és Pusztavám közötti kommunális hulladéklerakó területén is, mintegy 400 négyzetméternyi területen. Az esethez Oroszlány önkormányzati tűzoltói, a tatabányai hivatásos tűzoltók, a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat, valamint Kecskéd és Oroszlány önkéntes tűzoltó-egyesületének tagjai vonultak. A lángokat megfékezték, ma reggelre az utómunkák is befejeződtek. Az eseményekről első kézből a Kisalföld tudósított.