Vasárnap hajnalban véget ért a sorban 55. Szegedi Ifjúsági Napok, a rengeteg borgőzös élmény mellé pedig – jó szokás szerint – ipari mennyiségű hulladék társult Szeged belvárosában. A Szeged365 tudósítása szerint a legrosszabb a helyzet a Belvárosi híd korlátjain és a Huszár Mátyás rakpart könyöklőin volt, gyakorlatilag hajnalra egy négyzet(centi)méter sem volt, ahol ne éktelenkedett volna sörösüveg, cigicsikk, vagy valami egészen izgalmas tétel.
