A szemét halmozódik Zágrábban, a kukások kötik az ebet a karóhoz – még ez a Balk Magazin terjedelmes tudósításának címe, de a cikk frissítésében már ott olvasható, hogy tegnap késő délután a városi vezetés elfogadta a dolgozók fő követeléseit, így a szemétszállítás három nap után újraindult a horvát fővárosban.
