Egyszerűen elásta a szemetét (és másokét is) két éven keresztül egy hódosi férfi az egykori dunaszerdahelyi szövetkezet területén. A hatóság tájékoztatása szerint az illető összesen 2244 köbméternyi (!) szemetet helyezett el a szövetkezet területén a földbe elásva. A szemetet elhasznált gumiabroncsok, betondarabok, téglák, üveg, műanyag és építkezési hulladék alkotta. A rendőrség szerint a férfit 5 évig terjedő szabadságvesztés fenyegeti. A különös esetről a Paraméter számolt be.