Notice: Function _load_textdomain_just_in_time was called incorrectly. Translation loading for the wp-toolbelt domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /var/www/clients/client1/web84/web/wp-includes/functions.php on line 6121
Egyszeri juttatással segíti az önkormányzat a cégei és intézményei dolgozóit – hírösszefoglalónk | Dél-kom Intranet


Egyszeri, nettó 200 ezer forintos cafeteria juttatást adnak a pécsi önkormányzati cégek és intézmények dolgozóiknak az Európában rekordgyorsasággal romló vásárlóerő kompenzálására. A SZÉP-kártya juttatás célja, hogy lehetőség szerint minden cég és intézmény munkatársait segítse, egyenlő mértékben

– közölte sajtóközleményében a pécsi önkormányzat. Annak érdekében, hogy a gyakorlatban minden pécsi önkormányzati cég és intézmény dolgozója részesülhessen a juttatásban, Pécs önkormányzata 723 millió forintot biztosít idei költségvetéséből. A hírt elsőként a Pécsi STOP közölte.

Fejenként 200 ezer forintos extra pulykapénzt kapnak az önkormányzati dolgozók Pécsen – ez a cím már a Pécs Aktuál tegnap esti kiadásában olvasható. A szerző (K.A.G.) név szerint is megemlíti az érintett vállalatokat, köztük a Biokomot is, de a Dél-Kom nem kerül szóba. Ha valaki a történések hátterére is kíváncsi, a Szabad Pécs hasábjain hosszú elemző anyaghot talál. A hírt az Önkormányzat PécsMa címen megjelenő brossurája is hozza.