A miskolci MiReHu Nonprofit Kft. lett az első helyezett az Európai Hulladékcsökkentési Hét hazai díjának gazdálkodó/ipari szervezet kategóriájában, a Dobd le/fel a textilt! – közösségi upcycling program a textilek és bútorok újrahasználatáért elnevezésű programsorozatát tartotta a hazai döntőbizottság a legjobbnak. Ezzel 2021 után a vállalat 2022-es tematikus akciója is díjat nyert. Az erről szóló cikkeket olvasva az az olvasó első benyomása, hogy méltán. A Don’t waste it részletes beszámolót ad szerkesztőségi cikkében, és egy kapcsolódó kisfilmet is közszemlére tesz.