Irgalmatlan mennyiségű szemetet halmozott fel az a decsi férfi az udvarán, aki több feljelentés után sem gondoskodott a hulladék eltüntetéséről. A hatalmas mennyiséget végül felgyújtotta, ami óriási tűzet okozott. Az oltást az is nehezítette, hogy a házban nem volt bevezetve a víz és a férfi a tűzoltókat sem értesítette. Az esetről a Tolnatáj Televízió számolt be.