Az Egyesült Államokban a legtöbb élelmiszer-hulladék a hulladéklerakókban végzi, míg Dél-Korea évről-évre csaknem 100%-ban újrahasznosítja azt. A modell jó néhány alapelvre rávilágít. A dél-kóreaiak titkának földerítésére az Agrofórum vállalkozott tegnapi kiadásában. A házi komposztálás csak egy szem a hosszú láncban, az országban ugyanis mindenütt elkülönítve gyújtik az élelmiszerhulladékot. A feldolgozóüzemekben a műanyagot eltávolítják, és a hulladékot biogázzá, állati takarmánnyá vagy műtrágyává alakítják. A lakótelepeken élelmiszerhulladék-gyűjtő automaták állnak rendelkezésre, amelyek (olasz mintára) lehetővé teszik a lakosok számára, hogy (kártyával) közvetlenül a gépnél fizessék ki a súly szerinti közszolgáltatási díjat. A közös költségvállalás és a megfizethetőség egyensúlyának fontosságára is fölhívja a figyelmet Ordódy Eszter cikke. Dél-Koreában a lakossági befizetéseket a helyi önkormányzatok szedik be, hogy segítsenek fedezni a hulladékgyűjtés költségeit, ami tulajdonképpen egyfajta “pay-as-you-throw” (fizess-a-kidobott-szemetedért) összegként működik. A díjak az éves összköltségek mintegy 35%-át fedezik. A többi állami támogatás.