Magyarország akkumulátorgyártó nagyhatalom lesz, és így a világ legnagyobb akkuszemét-termelőjévé válik. A 24.hu annak járt utána, kiknek a feladata az akkuhulladék kezelése, begyűjtése, ártalmatlanítása, újrahasznosítása. Úgy tűnik, mintha egy ponton túl abban bíznának az illetékesek, hogy majd a piac megoldja. Az Energiaügyi Minisztériumáltal a lapnak megküldött válasz alapján az EPR és a hulladékkoncesszió szempontjából is jelentősen eltér az akkumulátorgyártás során keletkező hulladék, és a használat után hulladékká vált akkumulátor esete. A Magyar Akkumulátorszövetségnek nincs információja arról, mennyi lehet az akkugyártásnál keletkező veszélyes és nem veszélyes hulladék. Koncessziós törvény? A MOHU Mol feladatköre addig terjed, hogy begyűjtse, majd hasznosításra, ártalmatlanításra átadja más hulladékkezelőknek a Magyarországon forgalomba hozott, majd később hulladékká vált akkumulátorokat. Maga a hasznosítási, ártalmatlanítási, újrahasznosítási tevékenység nem az ő kötelességük. A legfőbb probléma az, hogy az újrahasznosítás nem képes a lítium-vas-foszfát (LFP) akkumulátorok költséghatékony újrahasznosítására. Az Európai Tanács július 14-én elfogadott rendelete többek között kötelező minimumszinteket ír elő a következő évekre az ipari-, az SLI (benzines vagy dízelüzemű járművekben használt hagyományos savas akku) és az EV (elektromos járműben használt) akkumulátorok begyűjtésére, hasznosítására, újrafeldolgozására is.