A PécsMa számolt be tegnap a város közgyűléséről. A jegyzőkönyv hitelességű, meglehetősen részletes szövegközlés szerint Csizmadia Péter, a Fidesz frakcióvezetője az alábbi mondatot mondta:
A Dél-Kom elmúlt pár hónapja nem sikertörténet, például Kaposvár elhappolta Pécs elől a régiós szemétszállítást.
Más példát nem említett.
A Pécsi Stop nem tért ki az inkriminlát mondatra, csak a tényt rögzítette, hogy Skutnik Tibor a Dél-Komtól érkezik a TükeBusz élére.