A hazai hulladékgazdálkodás történetében egészen kirívó esetről számolt be tegnapi, esti kiadásában az Index. Lezárolt a nyomozás a férfi az ügyében, aki a gyanú szerint évek alatt rengeteg építési-bontási hulladékot rakott le illegálisan Szeged-Kiskundorozsma területén. A Híradó.hu szerint az 55 éves szegedi lakos mostanáig közel 20 ezer tonna szemetet halmozott föl. A Csongrád-Csanád Vármegyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.fényképeket is közölt a hihetetlen esetről.
