Kedves Kollégák!
A csütörtöki cafeteria nyilatkoztatásra vonatkozóan fontos információ, hogy a személyigazolvány és a lakcímkártya bemutatása szükséges lesz.
További kérés:
– hiteltörlesztés esetén hitelszerződés (annak száma)
– ajándékutalvány esetén, ha családtagra vonatkozóan is szeretné vki kérni, az érintett adóazonosító kártyája ( annak száma)
– óvodai/bölcsődei költségek finanszírozásánál intézmény adatok
A hálózaton a delkom/munkaügy/ cafetera mappában a 2024-re vonatkozó táblázatban lehet továbbra is jelentkezni időpontra. A Bónus-cafeteria képviselőjének kérésére került 15 percenként megadásra a választható időpont, de így nem biztos, hogy mindenkire helyet talál. Ha vki nem tudja már beírni Magát, menjen nyugodtan oda, mert biztosan lesz, amikor gyorsabban halad a sor.
Köszönöm
Lévayné Hajdics Katalin