Kedves Kollégák!
A múlt év végén a munkavállalók nagyobb részénél megtörtént a cafetéria nyilatkozat leadása. Mindazoknak, akik a decemberi alkalommal ezt nem tették meg, január 5-én 8:00-14:00 óra között adhatják le a nyilatkoztatók segítségével a konténertárgyalóban. Aki ebben az időpontban sem tud megjelenni, a továbbiakban az érintett kollégával a Bonus-Cafeteria Kft. munkatársai telefonon fogják felvenni a kapcsolatot.
A SZÉP kártyára vonatkozó jogszabályváltozás miatt – miszerint 2023. januártól az eddigi három alszámla helyett egyetlen számlán rendelkezhetünk majd a SZÉP-kártya juttatásunkkal -, ha esetlegesen valaki módosítani kívánja a már leadott cafetéria nyilatkozatát, szintén fenti időpontban teheti meg.