Notice: Function _load_textdomain_just_in_time was called incorrectly. Translation loading for the wp-toolbelt domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /var/www/clients/client1/web84/web/wp-includes/functions.php on line 6121
Följelentés a Mandulás Camping hulladéka miatt | Dél-kom Intranet


Följelentés fotott be az ügyészséghez a pécsi Mandulás Camping ügyében, amelyben az szerepel, hogy Péterffy Attila pécsi polgármester úgy vette át a Mandulás Campinget a magántulajdonostól, hogy szemet hunyt afelett, hogy felszólítása ellenére a korábbi tulajdonosi kör a jogszabályokat figyelmen kívül hagyva nem bontotta el a romokat, a veszélyes hulladékot nem szállította el, és nem gondoskodott a területen található szemét elviteléről sem. Minderről a BAMA és az Új Dunántúli Napló újságírója, Bóka Máté Ciprián számolt be a web-felület tegnap esti, illetve a lap ma reggeli kiadásában.

A feljelentő személye nem ismeretlen: Körömi Attila (a FIDESZ egykori országgyűlési képviselője, utóbb a Jobbik tagja, legutóbb, pár hónapig a Momentum tagja) az. Szerinte, mivel már az önkormányzat birtokában a camping, így a város költségére kell a szétvert vizesblokkok maradványait; a szanaszét heverő veszélyes hulladékokat, azbeszt tartalmú összetört palákat; a területet borító fém-, üveg- és műanyaghulladékokat; vegyi anyagok flakonjait és festékmaradványokat szakszerűen feldolgozni, elbontani, elszállítani, lerakni, ártalmatlanítani. Nem is beszélve a talaj esetleges átszennyeződésének rendbetételéről.

A városvezetőknek, képviselőknek személyesen, kalapáccsal és vésővel kellene elbontaniuk a romokat és kipucolni a területet, miután elengedték ezt a kötelezettséget a korábbi tulajdonosnak. A Biokom Nkft. dolgozik most ezen, az is kérdés, hogy az erre fordított költségeket elkülönítetten, nyomon követhető módon kezelik-e, vagy pedig nem, és az egész beleömlik a cég költségvetésébe kihámozhatatlanul. A Biokom a munkára rengeteg pénzt fordít, noha ezt az előző tulajdonosnak kellett volna megtennie. Majd most a mi adónkból, például az én tanári fizetésem adójából oldják meg

– nyilatkozta Cipriánnak Attila..

Lehet, hogy egy kép erről: 5 ember és , szöveg, amely így szól: „ÚUS1 ARA:275FT.ELFIETVE:167 Dunántúli HUWWW.DUNANTULINAPLO.HU Napló Keresse mai LAPSZAMUNKBAN! WWW.BAMA.HU EGY PERCBEN Nem gondoskodtak a törmelék elszállításáról Távozik vezetÅedzÅ‘ csitul szerb düh Emlékek parkja Egyre többen fizetnek elő atomfelhő árnyékában BAMA.HU Nem mindegy, hogy adjukk albérletet Több tízezer vendéget várnak fesztiválra Idén is jól befűtik majd az Ördögkatlant Például újabb paktum meghallgatná olvassa QR-kódot: Fotó:LauferLászló 25 25 06-80/442-233 Boldogn”