A Dél-Kom képviselete november 10-e óta már nem látogatható – adta hírül tegnap délutáni kiadásában, szerkesztőségi cikkben az Új Harkányi Hírek.
Az intézkedést ideiglenes jelleggel hozták meg, elsősorban a fűtés hiányára hivatkozva
– jelentette a lap. A személyes ügyintézés lehetséges, legközelebbi helyszínéül Siklóst jelöli meg az újság, amelynek nyitva tartását felszínesen ismerteti is.
A város hivatalos hírfelülete, a harkany.hu jóval részletesebb tájékoztatással, siklósi ügyfélképviseletünk minden elérhetőségének közreadásával segíti a tájékozódást. A bejegyzést Gálfi Andrea szolgáltatási koordinációs vezetőnk jegyzi.